Haşere & Böcek İlaçlama Tim İlaçlama


Sıvı İlaç Uygulama

Genel ilaçlama yöntemi ihtiyaca göre mekan iç alanlarına ve çevresine uygulanan sıvı ilaçlamadır. Bu ilaçlama yöntemi ile ortamda bulunan karınca, çıyan, akrep, örümcek, gümüşçün böceği, uçan haşereler (sivrisinek, karasinek, meyve sineği vb), kırkayak, hamamböceği gibi birçok genel haşere türünün etkisiz hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Pire ve Tahtakurusu İlaçlama

Bu ilaçlama yöntemi diğer haşerelere kıyasla çok daha dayanıklı olan pire ve tahtakurusu böceklerine karşı kullanılır. Kan ile beslenme şekline sahip bu haşereler ile mücadele edilirken özellikle bulundukları tüm alanlara özel uygulama yapılmaktadır.

Jel İlaç Uygulama

Jel ilaç uygulama yöntemi uygulandığı alana göre ve haşere türüne göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle hamam böcekleri tarafından  istila edilen alanlarda jel uygulaması ile verimli sonuçlar alınmaktadır. Jel ilaç uygulama aynı zamanda gıda alanları ve medikal sahalarda kimyasal kalıntı riskini minimize etmek açısından sağlık bakanlığı tarafından istenen ve tercih edilen bir yöntemdir.

İlaçlama Sonrasında  Yapılması Gerekenler:

  1. Özel ilaçlama yapılan pire,tahta kurusu, kene ve  bit türleri; İlaçlama sonrası mekan 4 saat terk edilir ve tekrar kullanılmadan önce 2 saat havalandırılır. Gerek görüldüğünde teknisyen zamanı uzatabilir
  2. Özel ilaçlama yapılan bölge ıslak bir bez yardımıyla herhangi bir temizlik deterjanı kullanmadan silinir. koltuk ve sandalye yüzeyleri nemli bez ile silinir.
  3. Genel ilaçlama yapılan hamam böceği çeşitleri, sinek, karınca, akrep, gümüşçün, kertenkele, kırkayak, çiyan, güve, tatarcık, tırtıl, örümcek, salyangoz, toz akarı.
Haşere İlaçlama Hizmetleri İçin Bize Ulaşın. Detaylı bilgi talebinde bulunun ve uygun fiyatlarda hizmetlerimizden faydalanın.
UYGUN FİYATLAR 7/24 HİZMET VERİYORUZ GARANTİLİ KOKUSUZ İLAÇLAMA HAŞERE & BÖCEK İLAÇLAMA