Kemirgen & Fare İle Mücadele Tim İlaçlama


Kemirgen & Fare İle Mücadele

Açık yemleme Metodu

Açık yemleme, fare / kemirgenler ile mücadelede kullanılan yöntemlerden biridir. Açık Yemleme Metodu, Bulunulan alanda rahatsızlık oluşturan fare/kemirgen türü canlıların Açık yemleme metodu ile fare zehirlerinin uygun yerlere bırakılarak etkisiz hale getirilmesi işlemidir.Bu metod uygulanırken çok dikkat edilmesi gereklidir.Fare zehirlerinin açık bir şekilde bırakıldığı ortamda başka hayvanlar, çocuk  veya bebekler,Durumla alakalı bilgisiz insanların bulunmaması gereklidir.Zehir tüm canlılar için öldürcü etkiye sahiptir.

Fare/Kemirgen için Canlı yakalama Tuzakları

Canlı yakalama tuzakları, yaşam alanımızda bulunan fare/kemirgen türü canlıları etkisiz hale getirmemiz için kullanılan fare kovuşturma ekipmanlarındandır. Canlı yakalama istasyonları özellikle bina yalıtımlarının (boşluk,çatlak,oyuklar olmadığı) iyi olduğu yerlerde ihmal neticesinde (açık kapı vb. ) mekan içine giren canlıları yakalamak ve ortamdan uzaklaştırmak için kullanılır.Aynı zamanda iç alanda herhangi bir şekilde dışarı çıkamayarak ölen canlının etrafa rahatsız edici koku ve zararlı mikroorganizma yaymaması için kullanılmaktadır.

Kemirgen/Fare İstasyon Kurulumu

İstasyon kurulumu, fare/kemirgen türü canlılarla mücadele ederken kullanılan yöntemlerlerden biridir. Fareler genellikle yuvalarını dış alanlara yaparlar ve iç/dış yaşam alanlarımızda bizlere veya işletmelerimize rahatsızlık veririler. İstasyon kurulumu ile fare zehri uygulama işlemi  diğer hayvanların,çocukların veya da konuyla alakalı bilgisi olmayan bireylerin fare zehri ile temas etmelerini ve zarar görmelerini engellemektedir

Haşere İlaçlama Hizmetleri İçin Bize Ulaşın. Detaylı bilgi talebinde bulunun ve uygun fiyatlarda hizmetlerimizden faydalanın.
UYGUN FİYATLAR 7/24 HİZMET VERİYORUZ GARANTİLİ KOKUSUZ İLAÇLAMA HAŞERE & BÖCEK İLAÇLAMA